Styl na lato

Gdy upał rośnie, rośnie też ryzyko, że będziesz wyglądać jak spocona. Nie pozwól jednak, aby palące temperatury zmusiły Cię do powrotu do środka - jest wiele sposobów na to, aby zachować zimną krew i nadal wyglądać seksownie. Kiedy ciągle się pocisz, ważne jest, abyś utrzymała prostotę, jeśli chodzi o Twój strój i akcesoria. Trzymaj się z dala od wszystkiego, co może zatrzymywać ciepło lub powodować plamy potu. Zamiast tego postaw na elementy, które są oddychające lub lekkie - pomogą Ci zachować chłód i komfort podczas tego wilgotnego lata. Wiemy, że bycie modną w tak upalną pogodę może być sporym wyzwaniem, ale mamy kilka wskazówek i trików, które pomogą Ci to osiągnąć! Więc czytaj dalej i odkryj trzy wskazówki dotyczące stylu, aby pozostać modną w gorący dzień...

Wybierz jasne kolory

Kolory mogą mieć ogromne znaczenie, jeśli chodzi o utrzymanie chłodu, więc wybieraj jasne i jaskrawe kolory zamiast ciemnych, ciężkich. Ponieważ jasne kolory nie pochłaniają i nie zatrzymują ciepła jak ciemne kolory, będzie Ci chłodniej i bardziej komfortowo w cieplejszej pogodzie. Jasne kolory, takie jak biały, różowy, niebieski i żółty są najlepsze na taką pogodę, podczas gdy czarny i granatowy mają tendencję do zatrzymywania więcej ciepła, co czyni je mniej idealnymi na cieplejsze miesiące.

Trzymaj się z dala od grubych tkanin

Tkaniny takie jak wełna, kaszmir i futro są zwykle najlepsze dla chłodniejszej pogody, ale zdecydowanie nie dla gorącej pogody. Podczas gdy są one świetne do utrzymania ciepła i toasty podczas chłodniejszych miesięcy, nie są one tak dobre dla miesięcy letnich. Te tkaniny są notorycznie grube i ciężkie, zatrzymując dużo ciepła przy skórze. Mogą być również pożywką dla bakterii i plam z potu, dlatego najlepiej unikać ich w czasie upałów. Zamiast tego wybierz lżejsze, cieńsze tkaniny, które w mniejszym stopniu zatrzymują ciepło i pot, takie jak len, bawełna czy jedwab.

Dodatki

Dodatki mogą być świetnym sposobem na zachowanie modnego wyglądu w gorący dzień. Są one fantastycznym sposobem na dodanie zainteresowania do prostego stroju i mogą być również bardzo uniwersalne. Odważny i kolorowy element, taki jak szalik lub pasek, może natychmiast podnieść rangę stroju, podczas gdy para okularów przeciwsłonecznych lub kapelusz mogą zablokować słońce i utrzymać Cię w chłodzie i stylu w tym samym czasie.

Jeśli nie jesteś pewna, jakie dodatki wybrać, pamiętaj, aby wybierać lekkie i oddychające tkaniny. Niezależnie od tego, czy jest to torebka, kolczyki czy bransoletka, upewnij się, że nie są one zbyt ciężkie lub grube, co spowoduje zatrzymanie ciepła i sprawi, że będziesz się pocić. Para okularów przeciwsłonecznych to świetna opcja na gorące letnie dni. Nie tylko chronią one Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UV, ale są również świetnym sposobem na dodanie stylu do Twojego wyglądu.