Casual street style

Obecnie swoboda w ubieraniu się w stylu casual jest popularnym trendem dla wszystkich grup wiekowych. Casual dressing to codzienny styl, który nie wymaga wielu przemyśleń ani przygotowań. Prostota tych strojów sprawia, że są one idealne do noszenia na co dzień, a także na inne specjalne okazje. Przy tak szerokiej gamie opcji do wyboru, może być trudno znaleźć odpowiedni t-shirt lub parę dżinsów, które najbardziej Ci odpowiadają.

Wybierz odpowiednią koszulkę dla swojego typu ciała

Swobodny t-shirt to podstawowy element garderoby dla wszystkich kobiet: od nastolatek po bizneswoman. Co więcej, jest to również element, który można nosić na wiele różnych okazji, takich jak wycieczka na plażę, piknik, impreza sportowa, a nawet po prostu wylegiwanie się w domu. Przed wyborem t-shirt casual, należy najpierw określić swój typ ciała. Istnieje wiele różnych typów casualowych koszulek, więc ważne jest, aby wiedzieć, co będzie wyglądać najlepiej z twoim typem ciała. Na przykład, jeśli masz duży biust, będziesz chciała uniknąć t-shirtów z ciasnymi rękawami, ponieważ sprawią one, że Twój biust będzie wyglądał na jeszcze większy.

Wybierz odpowiednie dżinsy, aby schlebiać swojej pupie

Przejdźmy do spodni. Najważniejszą rzeczą przy wyborze pary dżinsów jest znalezienie stylu, który jest najlepszy dla twojej pupy. Istnieje wiele różnych rodzajów dżinsów i każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny styl i dopasowanie. Na przykład, jeansy boot cut mają szeroką nogawkę, jeansy straight leg mają wąską nogawkę, a flare jeans mają dół w kształcie dzwonu. Bardzo ważna jest również długość dżinsów. Dżinsy występują w trzech różnych wysokościach wzrostu - low rise, mid rise i high rise. Z odpowiednią parą dżinsów, możesz wyglądać świetnie bez względu na to, jaki masz typ pupy!

Na co zwrócić uwagę kupując casualowy t-shirt?

Casualowy t-shirt to jeden z najbardziej podstawowych i uniwersalnych elementów odzieży. Idealny casualowy t-shirt jest nie tylko wygodny, ale i stylowy. Podczas gdy dokładny rodzaj casualowej koszulki, którą wybierzesz, zależy całkowicie od Ciebie, jest kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu.

Materiał, z którego wykonany jest t-shirt jest niezwykle ważny. Koszulka wykonana z cienkiego materiału będzie sprawiała wrażenie taniej i zwiewnej, natomiast koszulka z grubego materiału będzie niewygodna i ciepła. Najlepsza tkanina na koszulkę casualową to coś pomiędzy. W ten sposób uzyskasz miękki, wygodny materiał, który nie jest zbyt gruby.

Kolejną ważną rzeczą do rozważenia przy zakupie casualowej koszulki jest jej kolor. Casualowy t-shirt o ciemnym kolorze, takim jak czarny lub marynarski, będzie pasował do prawie każdych spodni lub spódnicy. Z drugiej strony, casualowy t-shirt w jasnym kolorze, takim jak biały lub żółty, będzie pasował tylko do niektórych spodni lub spódnic.

Krój koszulki również odgrywa istotną rolę w określaniu jej stylu. Koszulka z krótkim rękawem i dekoltem typu crew neck to koszulka w stylu casual. Z drugiej strony, długie rękawy i v-neck są bardziej formalne.