dobór ubrań do sylwetki

Świetny styl to coś więcej niż tylko ubrania, które kupujesz. Chodzi również o to, aby te ubrania dobrze na Tobie wyglądały. Jeśli masz szczupłą sylwetkę, zielona tartanowa kurtka i podarte dżinsy nie będą Ci pasować. Musisz znaleźć ubranie, które zrównoważy Twoją szczupłą budowę i podkreśli Twoje naturalne atuty, nie zatapiając Cię w workowatych, bezkształtnych ubraniach. Sposób, w jaki to zrobisz, różni się w zależności od osoby, ale istnieją pewne uniwersalne zasady, które odnoszą się do wszystkich.

Określenie swojego typu ciała

Pierwszym krokiem do wyboru ubrań pasujących do Twojego typu ciała jest poznanie swojego typu ciała. Istnieją trzy podstawowe typy ciała: szczupły, krągły i mieszany. Możesz określić swój typ ciała, korzystając z następujących wskazówek.

Wiedząc, co wygląda dobrze na twoim typie ciała

Pierwszym krokiem w kierunku noszenia ubrań, które pasują do Twojego typu ciała jest wiedza, co wygląda dobrze na Twoim typie ciała. Istnieją pewne ogólne zasady, których możesz przestrzegać, aby upewnić się, że zawsze wybierasz odpowiednie ubrania.

Które ubrania będą schlebiać Twojej sylwetce?

Teraz, gdy wiesz, co wygląda dobrze na twoim typie ciała, możesz zacząć myśleć o tym, które konkretne ubrania będą wyglądać na tobie najlepiej. Pamiętaj, aby wybierać ubrania, które schlebiają Twojemu typowi ciała, a nie tylko podążać za trendami. Zawsze przymierzaj ubrania przed ich zakupem, nawet jeśli robisz zakupy online. Nigdy nie możesz być pewien, jak będą wyglądać, dopóki ich nie przymierzysz.

Jakich ubrań powinieneś unikać?

Podczas przymierzania ubrań, powinnaś również zanotować, jakich ubrań powinnaś unikać. Mogą one dobrze na Ciebie pasować, ale nie schlebiają Twojej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, musisz być ze sobą szczera. Nie możesz nosić byle jakich rzeczy. Musisz znaleźć ubrania, które sprawiają, że czujesz się dobrze o sobie. W ten sposób twoja pewność siebie będzie błyszczeć, dzięki czemu twój styl będzie czymś więcej niż tylko kolekcją ubrań.

Jak widzisz, jest więcej do znalezienia ubrań, które pasują do Twojej figury niż tylko kupowanie odpowiedniego rozmiaru. Musisz kupować ubrania, które podkreślają twój typ ciała. Kiedy wybierzesz odpowiednie ubrania, poczujesz się bardziej pewny siebie i pewny siebie. Będziesz chodzić wyższy i będzie bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces w życiu. Tak więc, następnym razem, gdy kupujesz ubrania, upewnij się, że kupujesz coś, co pasuje do twojego typu ciała.