Współpraca z blogiem modowym

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się podstawowym medium do komunikowania się ze sobą. Moda i przemysł odzieżowy nie jest wyjątkiem. W rzeczywistości, kilka marek mody i odzieży podjęły do mediów społecznościowych jako sposób na rozszerzenie ich zasięgu. Popularne blogi nie są obce, jeśli chodzi o modę i marki odzieżowe, w rzeczywistości wiele z nich współpracuje z różnymi markami w celach marketingowych. Praca z blogiem jest wzajemnie korzystną relacją, która nie tylko napędza więcej ruchu do Twojej marki, ale także zwiększa świadomość marki w tym samym czasie. Oto dwa powody, dla których powinieneś współpracować z blogiem modowym:

 

1. Blogerzy mogą zwiększyć świadomość i widoczność Twojej marki

Jeśli współpracujesz z blogerką modową, będziesz miał okazję zaprezentować produkty swojej marki jej odbiorcom. Dzięki temu publiczność zapozna się z Twoimi produktami, a Ty zyskasz nowych nabywców. Kiedy blogerzy recenzują Twoje produkty lub piszą o Twojej marce, będą tworzyć treści ze zdjęciami i/lub filmami, co oznacza, że Twoje produkty zostaną wystawione na widok nowej publiczności. Ci ludzie będą zainteresowani kupnem Twoich produktów, a Ty zwiększysz swoją sprzedaż.

blogerka modowa

2. Blogerzy mają silny wpływ na zachowania nabywców

Blogerzy, którzy współpracują z markami modowymi, mogą wpływać na zachowania zakupowe swoich zwolenników, zwłaszcza gdy recenzują jakiś produkt. Jeśli bloger poleca określony produkt i stwierdza, dlaczego go lubi, jego zwolennicy będą ufać ich opinii i może po prostu kupić produkt. Na przykład, możesz zaoferować makijażystce darmowe produkty w zamian za recenzję i wskazówki, jak używać produktu. Blogerka napisze wtedy recenzję o Twojej marce, wraz z poradami i wskazówkami, jak używać Twoich produktów. Ta recenzja zostanie następnie opublikowana na blogu, co oznacza, że wiele osób ją przeczyta.