Jak być modnym za niewielkie pieniądze?

Redakcja

17 marca, 2024

Rzecz w byciu spłukanym millenialsem polega na tym, że trzeba być kreatywnym w ubieraniu się dobrze. Istnieje kilka świetnych opcji, ale kosztują fortunę, a wszyscy mamy rachunki do zapłacenia. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby na obejście tego i nadal można wyglądać świetnie bez wydawania fortuny.

Rotowanie ubrań

Kilka lat temu w badaniu przeprowadzonym na 5 tysiącach mężczyzn i kobiet w Wielkiej Brytanii stwierdzono, że mężczyźni, którzy rotują swoje ubrania sześć razy w roku, noszą średnio trzy stroje. Średnia dla kobiet wynosiła dziewięć strojów. To wiele mówi o tym, jak wiele osób jest w stanie w pełni wykorzystać swoją szafę. Jeśli chcesz się dobrze ubrać za niską kwotę, musisz być w stanie zmaksymalizować wykorzystanie swoich ubrań. Oznacza to rotację garderoby, abyś nosił tylko określone ubrania. Jeśli chcesz zmaksymalizować wykorzystanie swojej szafy, pamiętaj o tych rzeczach:

  • Pogoda – Różne tkaniny są lepsze dla różnej pogody. Na przykład, prawdopodobnie nie chcesz nosić wełny w lecie.
  • Kolor – Niektóre kolory są specyficzne dla danego sezonu. Możesz zaoszczędzić pieniądze, nosząc zimowe ubrania w lecie lub odwrotnie.
  • Twój nastrój – Twój nastrój może się zmieniać w ciągu roku, więc ważne jest, aby dostosować swoją garderobę do swojego nastroju.
  • Przestrzeń – ilość miejsca, które masz na przechowywanie ubrań, wpływa na to, jak często możesz zmieniać swoją garderobę.

Nie bój się sklepów z odzieżą używaną

To jest coś, co wiele osób przeocza, jeśli chodzi o ubieranie się dobrze. Niektóre z nich mają nawet sklepy internetowe. Możesz znaleźć wszystko, od t-shirtów vintage po drogie designerskie dżinsy. Możesz nawet znaleźć designerskie koszule w stylu vintage. Wiele z nich wciąż ma oryginalne tagi w nich.

Możesz znaleźć prawie wszystko w sklepie z odzieżą w stylu vintage. Jedynym problemem, na jaki możesz natrafić, jest to, że często są one rzadkie i drogie.

Polecane: